Отворени врати „ДЕТЕТО И ДЕТСТВОТО–ЦЕННОСТ И ПРИОРИТЕТ НА СЪВРЕМЕННИЯ РОДИТЕЛ”

ЦЕЛОДНЕВНА  ДЕТСКА  ГРАДИНА  „ИЗВОРЧЕ” – ВАРНА

ж.к..”МЛАДОСТ”,ул.”ХАН КУБРАТ”№40,тел:74-01-02,cdg7_izvorche@abv.bg

Във връзка с 7 октомври 2017 г. – 47 Рожден ден на ЦДГ№7”Изворче„-Варна,,в детската градина ще проведат следните  мероприятия :

Отворени врати

„ДЕТЕТО И ДЕТСТВОТО–ЦЕННОСТ И ПРИОРИТЕТ НА СЪВРЕМЕННИЯ РОДИТЕЛ”

Откриване:

5 октомври                   Международен ден на Учителя

Водосвет ,посветен на 47 Рожден ден на ЦДГ№7”Изворче„- 10,30ч.”

6 октомври

• „Есенно матине„–работа в Група за подкрепа  на  родители -ІІ”А”група

„ Пчеличка – 17,00ч.

•  „Мама и татко  тръгват на училище „ -Среща с екипа  на ОУ „ Добри Чинтулов „-Варна  и родители на деца от подготвителни за училище групи– централна сграда – 17,30ч.
  •  „Вече съм голям , ученик  ще бъда  аз „–работа в Група за подкрепа  на  родителие – ІV”А”група „ Папагалче” – 18,00ч.

7 октомври

Честит рожден ден , детска градина „Изворче „ !

•  „Зеленчуци който не яде,той голям не ще да порасте „–ДКТ –Варна -9,30ч.
  • „За непреходните неща в професията-учител.Назад към бъдещето „-

Среща  на поколенията -12,30ч.

•  „Заедно в детска градина „Изворче „„–работа в Група за подкрепа  на  родителие-І”Б”група „ Златна рибка” – 17,30ч.

8  октомври

• „На рожден  ден  ела !”–работа в Група за подкрепа  на  родителие-ІІ”Б”група „ Смехурко „ – 8,00ч. и от  17,00ч.
  •  „Адаптиране на  детето към условията и средата в детска градина„Изворче„–работа в Група за подкрепа  на  родители- І”А”група „ Слънчо ” – 17,30ч.
  • „Сладки есенни  изненади „–работа в Група за подкрепа  на  родители-ІІІ”А”група„ Делфинче” – 17,30ч.
  • „Вече съм голям , правилата знам”–работа в Група за подкрепа  на  родители-ІV”Б”група „ Мики Маус „ –  17,30ч.

9  октомври

• „Моята детска градина е красива и чиста „-засаждане в двора на детската градина-съвместно с родители и деца по групи.- 8,00ч.
  • Изложба –базар детско творчество”Пътуване в детството „-школа по Приложно изкуство с ръководител г-жа Ива Пенчева

10октомври

• Ботаническа градина–„Св.св.Константин и Елена„-10,00ч.
  1. 1.      ”Щом сме трима–игри ще има”- народни спортни игри.

Директор :/Ц.Дечева /